Loader

PERAKENDE

Müşterilerinizin İlgisini Çekin! Mekan içi ve mekan dışı dijital ekranlarla müşterilerinizin dikkatini çekin, etkili iletişim kurun! Alışveriş esnasında; tüketicilerin davranışlarını etkileyen göz alıcı, etkili ve kullanışlı iletişim araçları olan digital ekranlar, özel ürünleri vurgulamak, pazarlama kampanyaları yapmak, promosyonları duyurmak, çapraz satışlar ve reklamlar için ideal çözümlerdir.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

 Perakende Sektörü Fiyat Broşür

Müşteri Trafiğini Arttırın ve Yeni Müşterileri Cezbedin

Tüketicilerle etkili ve hızlı bir iletişim ortamı yaratmak için, belirli bir ürününüz, markanız veya tanıtımınız ile ilgili mesajı yerinde ve zamanında yapmanız gerekiyor. Mağazanızın camına yerleştireceğiniz ekranlarla tüketicilerin ilgisini çekin, mağazanız kapalı olduğunda bile akıllarda kalın, hedeflenmiş mesajlarla marka farkındalığını artırın. 

Müşteri Trafiğini Arttırın ve Yeni Müşterileri Cezbedin
Müşterilerinizi Doğru Yönlendirin
Müşterilerinizi Doğru Yönlendirin

Bir çok perakende mağaza büyük ve karmaşık yapıya sahip olmaktadır. Mağaza içine yerleştireceğiniz digital signage ekranlarla müşterilerinizi istedikleri ürünlere ulaşmak için doğru yönlendirin. Yol / yön bulma ekranları müşterilerinizin işini kolaylaştıracak, mağazanızla ilgili iyi izlenim bırakacaktır. 

Çapraz Satış Fırsatları Yakalayarak Sepet Hacmini Arttırın

İnteraktif uygulamalar ile müşterilerinizin %47'sinin dikkatini çekerek satınalma kararlarını etkileyin.  Mağaza içerisinde stratejik noktalara yerleştireceğiniz ekranlar sayesinde tüketicileri dilediğiniz ürüne yönlendirerek çapraz satış fırsatı yakalayın. 

Çapraz Satış Fırsatları Yakalayarak Sepet Hacmini Arttırın
Hızlı Rezervasyon Sistemi Kurun
Hızlı Rezervasyon Sistemi Kurun

Hem şirket personeli, hem de şirket dışından gelen misafirlerinizin hızlıca rezervasyon yapabilmesi için yerleştireceğiniz ekranlar toplantı ve oda trafiğini yönetmenizi kolaylaştıracak, aynı zamanda misafirlerinizin farklı bir deneyim yaşamasına sebep olacaktır. 

Personel ve Misafirlerinizle İletişim Halinde Kalın

Şirket içinde konumlandıracağınız ekranlarla kurum tarihi, yapı taşları, kurum içi bilgi paylaşımlarını gerçekleştirin, misafirlerinize kurumunuzla ilgili bilgileri eğlenceli ve ilgi çekici içeriklerle iletin.

Personel ve Misafirlerinizle İletişim Halinde Kalın
Tüketicileri Bilgiyle Donatın
Tüketicileri Bilgiyle Donatın

Tüketicilerin doğru satın alma kararını vermek için doğru ve zamanında bilgi almaya ihtiyacı vardır. Tüketiciyi gereken bütün bilgilerle teçhizatlandırarak karar verme aşamasında etkilemek gerekiyor. Ürün özellikleri gibi bilgileri paylaşacağınız tablet ekranlarla müşterilere ürünle ilgili gereken bütün bilgileri verin.

Satış Sonrası Hizmetlerle Etkileyin

Kasa önüne yerleştireceğiniz tablet ekranlarla müşterilerden ürün ve deneyimle ilgili  geri dönüş alın, satın alma sonrası bilgilendirme yapın, internet sitenizi veya sosyal medya hesaplarınızı tanıtın.

Satış Sonrası Hizmetlerle Etkileyin
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !