Loader

KURUMSAL İLETİŞİM

Şirketlerin başarı elde etmesi için en önemli şartlardan biri de kurumsal iletişimdir. Artık şirketler personelin bilgilendirilmesi, eğitilmesi ve şirketle ilgili en son haberlerin aktarılması için geleneksel yöntemlerin yeterli olmadığının farkında. İnsanlar geleneksel, hareketsiz basılı görsellere bakmak yerine, hareketli içerikleri tercih etmektedir. Digital signage iç iletişim yöntemlerini değiştirmiş, duyuru panoları, bannerler ve posterlerin yerini interaktif ekranlar almıştır. Digital signage çözümleri anında güncellenebilme, tek merkezden yönetilebilme ve etkili iletişim özellikleriyle kurumsal iletişim için en uygun araçlardır.

Kurumunuzla İlgili Etkili İlk İzlenim Yaratın

Misafirlerinizi ve müşterilerinizi kurumunuza adım atar atmaz etkileyin. Bina önüne yerleştirilen karşılama ekranlarıyla müşterilerinizi ve misafirleriniz üzerinde etkili izlenim bırakın, marka imajınızı güçlendirin.

Kurumunuzla İlgili Etkili İlk İzlenim Yaratın
Kurum İçi Yol/Yön Bulmayı Kolaylaştırın
Kurum İçi Yol/Yön Bulmayı Kolaylaştırın

Büyük binalarda misafirlerinizin istedikleri odaları ve katları bulması için yol/yön bulma ekranları yerleştirerek ulaşımı kolaylaştırın. Anı zamanda, bu ekranları hizmetlerinizi tanıtmak için de kullanabilirsiniz.

Algılanan Bekleme Süresini Azaltın

Erken gelen veya beklemek zorunda olan misafirlerinize eğlendirici ve bilgilendirici içerikler sunarak algılanan bekleme süresini minimuma indirin. 

Algılanan Bekleme Süresini Azaltın
Misafirlerinizi Güncel Olarak Bilgilendirin
Misafirlerinizi Güncel Olarak Bilgilendirin

Kapılara yerleştireceğiniz ekranlarla hem personelle ilgili bilgi paylaşımı, hem de odaların doluluk/boşluk durumuyla ilgili bilgi paylaşımı yaparak misafirlerinize güncel olarak bilgi aktarımında bulunabilirsiniz.

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !