Loader

Medipol Üniversitesi'nin Akıllı Sınıf ve Kampüs Çözümlerinde Tercihi Unisign.

Medipol Üniversitesi Kavacık Güney Kampüs’ü olarak 2016 yılında eğitime başlayan binada tüm derslik, konferans salonları, resepsiyon ve koridorlarda Unisign ekran çözümleri kullanılarak öğrenci, akademisyen, personel ve tüm ziyaretçiler için ileri teknoloji eğitim ve yaşam alanı oluşturulmuştur.

98 adet derslik dijital kürsü, akıllı tahta ve otomasyon sistemi ile donatılarak yeni nesil akıllı sınıflar kurulmuştur. Tüm ders ekipmanlarının yönetilmesinden öğrenci takibine, sınıfların müsaitlik durumundan duyurulara kadar yönetimin tek merkezden gerçekleştirildiği Unisign Öğrenci Bilgilendirme Yazılımı ile kampüsteki her noktada bilgi akışını sağalanmaktadır.

Resepsiyon ve ortak alanlara yerleştirilen Videowall kurumsal kimliği yansıtmaya yardımcı olmanın yanı sıra içerik paylaşımları ile öğrenciler için kampüste geçirilen zamanı daha keyifli hale getirmektedir.

Proje kapsamında 98 adet akıllı sınıf kürsüsü, 100 adet 18,5" derslik bilgi ekranı Androit+D15, 150 adet 10.1" Öğretim görevlisi bilgi ekranı,2 adet konferans Salonu Kürsüsü, 150 Adet Akıllı tahta, 150 adet UST Benq Projeksiyon cihazı, Toplamda 21 ekranlık farklı dizilimde videowall (3x3, 2x2,2x4) konumlandırılmıştır. 

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !