Loader

KFC şubeleri, Digital Menuboard uygulamarında Unisign'ı tercih etti.

115 ülkede 19.000'den fazla noktada hizmet veren KFC, Türkiye'ye 1989 yılında Turkent A.Ş. tarafından getirilmiştir. KFC 104 restoranıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Bolu, Kocaeli, Eskişehir, Muğla (Dalaman Havaalanı), Balıkesir, Denizli, Adana, Gaziantep, Çanakkale, Kahramanmaraş, Samsun, Hatay, Antalya, Sakarya,Kayseri,Diyarbakır ve Mersin’de hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde birçok şubeye sahip KFC, lezzet ve hizmet kalitesiyle birlikte gelen büyük bir marka algısına sahiptir. Bu duruşu korumak ve müşterilerine doğru kanallar ile ulaşmak amacı ile şubelerinde Digital Signage yazılımını hayata geçirmiştir.

Günümüzde en önemli pazarlama araçlarından birisi olan Menuboard ve Digital Signage yazılım uygulamalarında Unisign’ tercih eden KFC şubeleri ekranlar üzerinden ürün tanıtımı, fiyat bilgilendirmesi ve promosyon duyurusu yaparak daha etkili satışlar gerçekleştirmektedir.

Proje kapsamında Capitol, 212 AVM, Trump Tower şubelerine 46”, 47” ölçülerinde 1x2 ve 3x5 Videowallar yerleştirilmiştir. İçerik tasarımı ve yönetimi Unisign tarafından yapılan ekranlar sayesinde menü, fiyat güncellemeleri anlık olarak kolaylıkla sağlanarak şubeleri ekstra iş yükü ve vakit kayıplarını ortadan kaldırmanın yanı sıra dikkat çeken ürün sunumları gerçekleştirilmektedir.

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !