Loader

Yönetim ve İzleme Hizmetleri

Unisign, digital signage sistemine dair her aşamada katma değer yaratma bakış açısıyla hareket ederek, hizmet verdiği kurumların maksimum fayda elde etmelerini sağlayan servisler sunar. Uzman mühendisleri ve beklentilerinizi her an eksiksiz olarak karşılayacak kapasitede çözümleriyle Yönetim ve İzleme Hizmetleri kurumunuzun en büyük yardımcısına dönüşüyor.

 Daha Fazla Bilgi İçin;

 Yönetim & İzleme Hizmetleri Broşürü

Yayın Yönetimi 

Unisign, ekrana yansıyan bilgileri kontrol altına almak isteyen müşterilere çevirim içi moderatörlük sunmaktadır. Üst düzey yönetim kalitesiyle fark yaratın, yayın yönetimini en kolay şekilde gerçekleştirin.

Yayın Yönetimi 
Gelişmiş Raporlama
Gelişmiş Raporlama

Ekranlarınızda yayınlanan içeriklerle ilgili bütün detaylara saniyeler içerisinde erişin.

Sınırsız Güncelleme 

Ekranlarınızın taze tutulması müşterilerinizin ilgisini çekmek için en önemli etkendir. Unisign yönetim ve izleme hizmetleriyle içeriklerinizi istediğiniz sıklıkta güncelleyin.

Sınırsız Güncelleme 
Profesyonel Ekip 
Profesyonel Ekip 

Unisign’ın profesyonel ekibi için, ekranlarınızın sorunsuz çalışması en büyük önceliktir. Hiç bir çaba sarf etmeden, ekranlarınızın yönetim ve izleme süreçlerinizi bize emanet edin. 

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !