Loader

Toplantı Bilgilendirme Yazılımı

Unisign Toplantı Bilgilendirme Yazılımı, birçok toplantı salonunun bulunduğu kurumlarda toplantı salonlarının/odalarının kullanım süreçlerini düzenlemek için geliştirilmiştir. Unisign Toplantı Bilgilendirme Yazılımı içerdiği etkin planlama, arama, kontrol ve yönetim fonksiyonları ile toplantı rezervasyon işlemlerini sorun olmaktan çıkarmaktadır.

Toplantı Odalarınızı Dijital Dünyaya Taşıyın

Zaman ve mekandan tasarruf etmenizi sağlayarak verimli çalışma alanlarına oluşturmanıza yardımcı olan Unisign Toplantı Odası Yazılımı, zengin uygulama alternatifleri ve kullanım kolaylığı ile toplantılarınızı en etkili şekilde planlamanıza ve yönetmenize olanak sağlar.

Toplantı Odalarınızı Dijital Dünyaya Taşıyın
Planlayın, Paylaşın ve Yönetin
Planlayın, Paylaşın ve Yönetin

Kişiye özel hesabınız ile toplantı planınızı yaptıktan sonra müsait olan salonlardan birini rezerve edebilir ve saniyeler içerisinde iş arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.  Toplantınız erken veya geç sonra erdiğinde tek bir dokunuş ile odanın müsaitlik durumunu belirleyerek karmaşanın önüne geçebilirsiniz.

Toplantı Envanter Yönetimi

Toplantı sırasında ihtiyacınız olan video konferans, sunum ve diğer ekipmanların yeterliliğinden emin olabilmek ve herhangi bir arızalanmanın önüne geçebilmek adına rezerve edeceğiniz odayı önceden kontrol edebilir ve ilgili birimlere haber verebilirsiniz.

 Toplantı Envanter Yönetimi
Tek Merkezden Kontrol
Tek Merkezden Kontrol

Toplantı odası, saati, içeriği ve katılımcılar ile ilgili değişiklik yapmak istediğinizde, herhangi bir bilgisayardan Unisign Booking hesabınıza girerek düzenlemeleriniz gerçekleştirebilir ve tüm ekranlarda görünmesini sağlayabilirsiniz.

Gelişmiş Raporlama ve Analiz Sistemi

Toplantılardaki en önemli noktalardan birisi de verilerin depolanması ve sonrasında takibinin sağlanmasıdır. Unisign Toplantı Odası Yazılımı toplantılarınıza ait tüm sayısal verileri, grafikleri ve yorumlarınızı kaydederek ihtiyacınız olduğunda göz atmanızı ve önceki notlarınız ile karşılaştırılmasını sağlayarak sizi ekstra yükten kurtarır, iş takibinizi kolaylaştırır.

Gelişmiş Raporlama ve Analiz Sistemi
Harita ve Lokasyon Paylaşımı
Harita ve Lokasyon Paylaşımı

Ekranlarda Şirketinizin krokisini ve toplantı salonlarının lokasyonlarını paylaşarak ziyaretçilerinize kolaylık sağlayabilir, odalarla ilgili bilgilendirme yapabilirsiniz.

Güçlü Entegrasyon

MS Exchange, Fidelyo, Lotus Notes gibi farklı takvim sistemleri ile entegre çalışarak, toplantı tarihinde yapılan değişiklikleri ve gelişmeleri anlık olarak ekranlara yansıtır, birçok platformla uyumlu çalışması ile de bilgisayar,tablet ve telefonlardan takibinizi sağlar.

Güçlü Entegrasyon
Sistem Uyumluluğu
Sistem Uyumluluğu

IOS, Android, Windows ve SSSP altyapıları ile uyumluluğu sayesinde tüm cihazlar aktifleşerek en etkili şekilde çalışır.

Öne Çıkan Özellikler

Unisign Toplantı Rezervasyon Yazılımı, sistem ve cihaz uyumluluğu ile kullanım kolaylığı sağlarken, toplantı planlarınızda ve sonrasındaki süreçte tüm ihtiyaçlarınız için yol haritası olarak geliştirilen bir hizmettir. 

Öne Çıkan Özellikler
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !