Loader

Otomasyon Sistemleri

Otomasyon sistemleri, ev, bina, restoran, oteller için özel olarak geliştirilmiştir. Aydınlatma, iklimlendirme, perdeler, TV, müzik, güvenlik gibi iç ve dış mekanlardaki tüm kontrol ve ayarları tek bir platformdan yine tek bir kumanda kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca enerji yönetimi ile kısa sürede tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Görüntü Otomasyonu

Ekran, projeksiyon ve video oynatıcı başta olmak üzere tüm donanımlarınızı tek noktadan kontrol edebileceğiniz güçlü altyapı ile bağlantı sorunlarına ve zaman kayıplarına son verin. Konferans salonları, sınıflar, toplantı odaları gibi büyük ve küçük ölçekli tüm kullanım alanları için geliştirilen görüntü otomasyonları ile araçların yönetimini kontrol altına alın.

Görüntü Otomasyonu
Ses Otomasyonu
Ses Otomasyonu

Bulunduğunuz mekanda mikrofon, hoparlör, amfi, mikser gibi bir çok aracı  kontrol altına alın. Ses düzeyini ve teknik özellikleri ihtiyacınıza göre özel olarak ayarlayın. Ortamdaki tüm donanımlar ile entegre çalışan arayüzü sayesinde arşivinizden en etkili şekilde yayın ve paylaşım yapın.

Akıllı Aydınlatma

Bölgesel ya da bina genelinde tek noktadan aydınlatma sisteminizi kontrol edin. Gereksiz kullanımların önüne geçerek büyük tasarruf sağlamanın yanı sıra  kullanım kolaylığı ile bulunduğunuz yerden işlem yaparak vakit kayıplarının önüne geçin. 

Akıllı Aydınlatma
İklimlendirme  Çözümleri
İklimlendirme Çözümleri

Ortam sıcaklığını en uygun hale getirmek ve bu işlemi en hızlı şekilde gerçekleştirmek için iklimlendirme otomasyonu ile tanışın. Bulunduğunuz yerdeki diğer tüm araçlar ile aynı sistem üzerinden yönetebileceğiniz altyapısı sayesinde, yaşam ve çalışma alanlarınızın konforunu en üst seviyeye çıkartın. 

Perdeler

Ekran, tuş takımı veya dokunmatik seçeneklerinden herhangi birini kullanarak sadece tek bir dokunuşla perdeleri açıp kapatın. Yaşam alanlarınızda, iş yerlerinizde veya okullarda akıllı mekanlar yaratarak hem kullanım kolaylığı hem de zaman tasarrufu sağlayın. 

Perdeler
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !