Loader

Kiralama Hizmetleri

Unisign ihtiyacınıza yönelik digital signage çözümlerini kısa dönem veya uzun dönem kiralama opsiyonlarıyla hizmetinize sunuyor. Unisign Kiralama Hizmetleri, işletmelerin donanım, yazılım, medya içerik, teknik destek gibi bütün ihtiyaçlarını en uygun tekliflerle karşılıyor. Dijital ekranların satın alınması işletmelerin toplu nakit çıkışını yapmasını, aynı zamanda da ekranlar için içerik yönetimi, izlenmesi destek bakım gibi hizmetlerin de alınmasını gerektirdiğinden oluşabilecek ek masrafların önüne geçilmesini sağlıyor.

 

Daha Fazla Bilgi İçin;

  Kiralama Hizmetleri Broşürü

Aylık Sabit Taksitler

Ekran satın almak yerine kiralamanız durumunda herhangi bir peşinat ödemesi ve satın alım bedelleri ile ilgili toplu nakit çıkışı yapmanıza gerek kalmaz. Ödemelerinizi önceden belirlenmiş sabit kira bedelleri dahilinde gerçekleştirebilirsiniz.

Aylık Sabit Taksitler
KDV ve Gelir Vergisi Avantajı
KDV ve Gelir Vergisi Avantajı

Ekranların doğrudan satın alınması halinde,KDV bir maliyet unsuru olarak karşınıza çıkar ve KDV indiriminde kullanılamaz. Kiralama halinde ise faturadaki KDV’nin tamamı indirilecek.

Güçlü Bilanço Görünümü

Dijital Ekran kiralamak bilançonuzun görünümüne olumlu katkı sağlar. Banka kredisi ile satın almadan farklı olarak, şirketiniz ödeme planında yeralan ve vadesi gelmemiş ileri tarihli kira bedelleri bilançonuzda mali borçlarınız altında yer almaz ve borçlanma kapasitenizi de olumsuz etkilemez.

Güçlü Bilanço Görünümü
Zaman Yönetimi
Zaman Yönetimi

Dijital ekran kiralama hizmeti siz önemli oranda zaman tasarrufu sağlar. Tüm şubeler merkezi olarak yönetilir ve eş zamanlı olarak kampanyalar-mesajlar yayınlanır. Kurumsal iletişim stratejinize göre içerik yayın planı da tarafımızdan gerçekleştirilir.

Kısa Süreli Kiralama Paketleri

Kısa süreli ihtiyaçlarınız için tercih edebileceğiniz kiralama paketleri ile fuar, etkinlik, toplantı veya tanıtım organizasyonlarında ek maliyet olmadan ekran ve içerik tedarik edebilirsiniz.

Kısa Süreli Kiralama Paketleri
Uzun Süreli Kiralama Paketleri
Uzun Süreli Kiralama Paketleri

Genellikle kurumsal şirketlerin sık sık tercih ettiği bu kiralama paketi ile anlaşma süresi boyunca düşük maliyet ve teknik ekibimizin desteği ile ekran ve içerik hizmeti alabilirsiniz. 

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !