Loader

Donanım Ürünleri

Zaman Yönetimi

Dijital Ekran kiralama hizmeti size önemli oranda zaman tasarrufu sağlar,tüm şubeler merkezi olarak yönetilir ve eş zamanlı olarak kampanyalar/mesajlar yayınlanır. Kurumsal iletişim stratejinize göre içerik yayın planı da tarafımızdan gerçekleştirilir.

Zaman Yönetimi
Akıllı Ev
Akıllı Ev

Evinizdeki tüm teknolojik ürünleri tek bir şık çözüm altında bir araya getirip sadeleştirirken hayatınızı da kolaylaştırır. Işıklar, müzik, güvenlik, eğlence kısaca yaşamınızı konforlu ve huzurlu kılan her şeyi tek bir kumandayla yönetir, detaylı bir bilgilenmeye ihtiyaç duymadan keyfinize uygun olarak düzenleyebilirsiniz.

Akıllı Bina

Akıllı Bina otomasyon sistemi; binalarda konfor ve kontrolü beraberinde getirmektedir. Güvenlik, enerji yönetimi ve aydınlatma kontrolü gibi ileri teknoloji özellikleri standart olarak binalara sağlamaktadır. Akıllı Bina Sistemi tek bir kumanda ile ev sahiplerinin ev sinema sistemlerini, müziklerini, aydınlatmalarını, iklim kontrollerini ve güvenlik sistemlerini yönetmelerine imkan veriyor.

Akıllı Bina
Akıllı Restoran
Akıllı Restoran

Restoran Otomasyonu; restoran ve barlara yönelik işletmelerin ihtiyaçları doğrultusunda rahatça kullanabilecekleri yapıya sahip bir yazılımdır. Basit kullanım özellikleri ile restaurant ve barların günlük işlemlerini güvenilir bir şekilde gerçekleştirmektedir. Stok takibinden maliyet hesabına, cari ve personel işlemlerinden fatura kesimine, adisyon girişinden rezervasyonlara kadar bir çok işlemi gerçekleştirmenize imkan sağlar.

Akıllı Otel

Akıllı Otel Otomasyonu; misafir deneyimini iyileştirirken aynı zamanda enerji tasarrufu da sağlar. Isıtma ve soğutma sistemi otomatik olarak ayarlanabilir. Oda aydınlatması, eğlence sistemleri ve odada bulunan herhangi bir elektronik aygıtı misafir çıkar çıkmaz kapatabilirsiniz. Akıllı Otel Otomasyonu ile ışık seviyesi, oda ısısı ve çarşaf değişim sıklığı seçmeleri de sağlanır.

Akıllı Otel
Güvenlik
Güvenlik

Otomasyon Sistemlerinin mevcut güvenlik sisteminize entegre edilmesiyle evinizin ve ailenizin güvenliğini izleyerek, kontrol edebilmenizi sağlar.

Ev Sinema Sistemi

Evinizde kullandığınız ses, video ve ev sineması cihazlarının kontrolünü birden çok kumandaya ihtiyaç duymadan sadeleştirin. Geleneksel kumandalarınızı rafa kaldırın ve ekran menüleri ile ev sinema sisteminizi ve bağlı cihazlarınızı sistem uzaktan kumandanızdan yönetin.

Ev Sinema Sistemi
Merkezi Kontrol Ünitesi
Merkezi Kontrol Ünitesi

Otomasyon Sistemleri, ev sinema sistemi; müzik; aydınlatma; ısıtma gibi tüm teknolojik cihazların kontrolünü tercihlere göre düzenlenmesini sağlar.

Anında Menü ve Fiyat Değişikliği

Daha hızlı ve aktif olarak sayısız menü ve fiyat değişikliği yaparak müşterilerinizi en güncel şekilde karşılayabilirsiniz. 

Anında Menü ve Fiyat Değişikliği
Promosyon Duyurusu Yapın
Promosyon Duyurusu Yapın

Dijital menüler üzerinden anlık olarak promosyon, indirim ve duyurularınızı paylaşarak müşterilerinizi yönlendirin. 

Güvenlik Bilgilendirmesi

Güvenlik Bilgilendirmesi
E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !