Loader

Dijital Yönlendirme Yazılımı

Unisign Dijital Yönlendirme yazılımı tasarım araçları ile yaptığınız özel tasarımları tüm ekranlarınızda veya ekranlarınızın özel bir kısmında kolayca yayınlayabilirsiniz. Ayrıca sistemin sunduğu kurumsal veritabanlarınızla entegrasyon olanakları ile içerik oluşturma işlemini de otomatikleştirebilirsiniz. Dijital yönlendirme sistem ve araçları birçok alanda kullanılmaktadır. Hastaneler (poliklinikler ve hasta odaları girişleri), ofis odaları girişleri, fabrikalar, konferans merkezleri, lüks oteller, toplantı salonları (isimlik olarak) kullanıldığı mecraların başında gelir.

Gelişmiş Raporlama

En çok aranan yerler, arama kelimeleri, aranan kampanyalar, arama saatleri gibi datalara kolayca erişebilirsiniz. Tüm bu bilgiler ile hedef kitlenize ulaşmada en doğru yöntemi kullanabilirsiniz. 

Gelişmiş Raporlama
Yüksek Etkileşim
Yüksek Etkileşim

Sosyal ağlar, günlük haberler, hava durumu, web siteleri entegrasyonu ile ziyaretçilerle daha çok etkileşim sağlayın.

Hızlı Arama

Hızlı arama özelliği ile anında istediğiniz yere ulaşın. Önceden belirlediğiniz seçeneklerin girişlerini yaparak kullanıcılar için kullanım kolaylığı sağlarken en hızlı şekilde dataları toplayın. 

Hızlı Arama
Grafik Yol Anlatımı
Grafik Yol Anlatımı

Grafik yol animasyonu ile istenilen yere nasıl gidileceğini çizimlerle anlatın. Kroki paylaşımı ve pin yardımı ile online harita desteği sağlayın.

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !