Loader

Dijital Anket Yazılımı

Unisign Dijital Anket Sistemi; misafir ya da müşterilerin aldıkları ürün ya da hizmetlerle ilgili geri bildirimlerini öğrenmek için tasarlanmış Digital Signage yazılımıdır. Kurumların kendilerini değerlendirmelerini, müşteri görüşlerini hızlıca aksiyona dönüştürmelerini sağlar.

Daha fazla bilgi için;

 Dijital Anket Yazılım Broşürü

 

Geri Dönüşleri Toplayın

Unisign Anket Sistemi ile bilgi toplamanın en kolay yolunu keşfedin. Geri bildirimleri alarak müşteri memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkartabilir, ürün ve hizmet geliştirirken hedef kitlenizin beklentileri ile yol haritanızı çizebilirsiniz.

Geri Dönüşleri Toplayın
Anlık Raporlar
Anlık Raporlar

Gelişmiş raporlama altyapısı sayesinde günlük,haftalık ve aylık olarak en güncel verilere ulaşabilir, en kolay ve hızlı şekilde profesyonel raporlar hazırlayabilirsiniz. 

Kesintisiz Bilgi Akışı

İnternet bağlantısı olsun ya da olmasın Unisign Survey'e her zaman güvenebilirsiniz. Bağlantınız kesildiğinde verilerinizi güvenli bir şekilde depolayabilir ve olası tüm aksiliklerin önüne geçebilirsiniz. 

Kesintisiz Bilgi Akışı
iOS ve Android için Uygun
iOS ve Android için Uygun

Anket cevaplarını IPad, IPhone, Android tabletler veya telefonlarla toplayın. Nerede olursanız olun anketinize ulaşabilir veya hedef kitlenizin kullanımını sağlayacak alanlar oluşturabilirsiniz. 

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !