Loader

Digital Signage Çözümlerimizi BT Haber’e anlattık…

Unisoft, Digital Signage ürünleri ile dikkat çekiyor…
Günümüzde özel içerik sunumu konusunda hangi teknoloji ve çözümler ön plana çıkıyor?
İçerik, tüketici ile markalar arasında bağ kuran, etkileşime geçiren en önemli pazarlama araçlarından biridir. İçeriğin ilgi çekici-eğlendirici olması, fayda sağlaması ve sunum yöntemi ise tüketicinin marka ile iletişime geçmesini sağlayan önemli kriterlerdir. Değişen yaşam standartları, artan rekabet nedeniyle tüketiciler artık gün içerisinde hem pek çok yerde olurken hem de aynı anda pek çok mesaja maruz kalmaktadır. Dolayısıyla markalar daha fazla dikkat çekmek, etkileşime geçmek, tüketicinin olduğu her yerde olmak istiyor.
Dördüncü ekranlar yani Digital Signage çözümleri ve LED ekranlar bu konuda tüm beklentileri karşılıyor. Indoor ve outdoor da uygulanabilen, gerçek zamanlı pazarlama ile hedefleme yapılabilen, kişiselleştirilmiş uygulamalara imkan veren yüksek teknolojiye sahip endüstriyel ekranlardır.

Bu çözüm ve teknolojiler, kurumlara ne tür rekabet ve verimlilik avantajları sunuyor?
Geleneksel yöntemlerde tüketicinin reklama ya da mesaja zorla itilmesi söz konusu iken Digital Signage çözümlerinde kendiliğinden dahil olma, izleme, paylaşma gibi davranışlar oluşmaktadır.
Dijital ekran çözümleri;
• Gerçek zamanlı pazarlama uygulamaları ile etkileşimi arttırır.
• İletişimi sürekli, kaliteli ve kesintisiz hale getirir.
• Hedefleme ile kişiselleştirilmiş mesajlar sunulabilir.
• Baskı ve lojistik maliyetlerini ortadan kaldırır. Ek insan kaynağına gerek kalmaz.
• Zamanın etkin kullanımını sağlar.
• Aynı anda tüm ekranlar uzaktan yönetilebilir (güncelleme, değişiklik).
• Şık ve etkileyici şekilde içeriklerin tüketiciye ulaştırılmasını sağlar.
• Sabit görseller dışında, sesli, hareketli videolar gibi tüm farklı formatlarda içeriklerin sunumunu gerçekleştirir.
• Sınırsız sayıda içerik paylaşımı.
• Kurumların kendi yayın akışını oluşturmalarını yani Kurumsal TV’lerine sahip olmalarını sağlar.

Bu teknolojilere hangi sektörlerde yer alan kuruluşlar yatırım yapmalı?
Digital Signage çözümleri mesajı olan, hedef kitle ile iletişime geçmek isteyen, verimli ve etkili sonuçlar almak isteyen tüm sektör ve organizasyonlar için yatırım yapmalıdır.
Perakende, sağlık, eğlence, eğitim, finans, ulaşım, kamu, imalat yapan kuruluşlar Digital Signage teknolojilerinden maksimum fayda sağlayabilir, sektörel ihtiyaçlara göre farklı şekilde geliştirilebilir.

Unisoft’un vizyon ve misyonu hakkında bilgi verebilir misiniz?
Misyonumuz, Bilişim teknolojilerinde sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimini müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizle birleştirmek ve katma değeri yüksek projeler üretmek; bireysel yaratıcılığı ve takım ruhunu destekleyerek yenilikçi, sürdürülebilir ve kaliteli çözümler geliştirmek.
Vizyonumuz, Bilişim teknolojileri alanındaki yenilikçi çözümlerimizle, uluslararası piyasalarda rekabet gücü yakalamak ve müşterilerimizin hedeflerine ulaşmalarında tercih edilen teknoloji sağlayıcısı ve üreticisi bir firma olmak.

Hangi ürün, çözüm ve hizmetleri sunuyorsunuz?
• Digital signage sistemleri, Video Wall, Totem, Kiosk
• Led Ekran Çözümleri
• Akıllı toplantı- sınıf sistemleri, bağlantı ve görüntüleme çözümleri
• Dijital Kürsü
• Medya-İçerik Hizmetleri
• Otomasyon sistemleri

Unisoft’u, rakiplerinden ayıran farklılıklar neler?
Unisoft, sektör deneyimi ile birlikte standart ürünler dışında müşteri ihtiyaçlarına, sektörel farklılıklara göre kendi markası “Unisign” ile özel üretim yapabilme kabiliyetine sahiptir.
Marka bağımsız müşteri ihtiyaç ve bütçesine uygun çözümler sunmaktadır.
Tamamen kendine ait Digital Signage yazılımı ile hem maliyet hem de geliştirilebilir olma avantajı sağlamaktadır. Ürün çözümleri dışında kendi bünyesinde bulundurduğu medya hizmetleri ile, kurumların kurumsal mesajlarını, reklam, video gibi diğer medya içeriklerini düzenleyip ekranlarda dönmesini sağlarken, Kurumlara özel yayın planı hazırlayıp, günlük haberler, sektöre göre faydalı bilgiler, etkinlikler gibi özel içerikler üretmektedir.Uçtan uca dijital ekran çözümleri sunan Unisoft, anahtar teslim projeler gerçekleştirmektedir.

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !