Loader

Neden Digital Signage AVM’ler İçin En İyi Tanıtım Yöntemi?

Değişen yaşam şekilleri, eğlence anlayışının da farklılaşmasına sebep olmuştur. Kalabalık, gürültülü ve farklı mesajların verilmek istendiği ortamlarda insanların dikkatini çekmek artık eskisi kadar kolay değil. AVM’ler de, her yaştan insan gruplarının eğlenmek için favori mekanı olan nu gürültülü yaşam alanlarının en çok ziyaretçi çeken bir örneğidir. Her geçen gün sayısı giderek artan AVM’ler arasından sıyrılıp fark yaratmak için digital signage çözümleri ideal çözümlerdir. Dijital ekranlar insanları meşgul etmek, dikkat çekmek ve eğlendirmek için ideal görsel iletişim araçları olarak size yeni bir tanıtım yöntemi sunmaktadır. AVM’lerde ister outdoor, isterse de indoor olarak kullanacağınız dijital ekranlarla potansiyel müşterilerinizi kendinize çekin, daha fazla müşteri kazanın ve daha fazla satış yapın. 

Peki, Digital signage kullanımı AVM’lere ne gibi faydalar sağlamaktadır? Bu faydaları bir kaç başlık altında hepbirlikte gözden geçirelim: 

Müşterilerinizi bilgilendirmenize ve etkilemenize yardımcı olur. 

Ana kapı, yemek alanı, sinema alanı, diğer katlar gibi stratejik açıdan önemli olan yerlerde doğru şekilde konumlandıracağınız ekranlarla müşterilerinizin mağazalar, servisler, yol/yön bulma gibi gerekli bütün bilgilere kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, gerek outdoor, gerekse de indoor olarak konumlandıracağınız ekranlarla potensiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek müşteri trafiğini arttırabilirsiniz. 

Marka imajını güçlendirmenizi sağlar. 

Digital signage çözümleri AVM’lere daha ileri teknolojiye sahip bir görüntü ve imaj kazandırıyor. Moda ayak uydurmaya çalışan tüketiciler son teknolojik ürünlerle donatılan, interaktif bir alışveriş deneyimi yaşabilecekleri markaları tercih etmektedirler. AVM önüne yerleştirdiğiniz kiosklar, totemler sayesinde bir taraftan müşterilerinize yol/yön bulma, harita, bilet alma vs. gibi hizmetlerde kolaylık sağlayabilir, diğer taraftan da kurumunuzun logosunu, renklerini kullanarak marka imajını pekiştirebilirsiniz. AVM içinde yerleştirilen dijital ekranlar da, müşterilerinize güçlü marka imajı yansıtmanıza, marka algısını güçlendirmenize yardım edecektir.  

Ek gelir sağlar. 

Digital signage çözümleri şirketinize müşterilerle bilgilendirme, tanıtım, etkili iletişim sağlamakla birlikte, aynı zamanda ek gelir kaynağı rolünü de taşımaktadır. Şöyle ki, farklı şirketlere bu reklam alanlarını satıp, şirketlerin reklamlarını yayımlayarak ek gelir kaynağı sağlayabilirsiniz. Özellikle Outdoor digital signage çözümleri ile reklamlar sayesinde ek gelir sağlama şansınız oldukça yüksektir. 

Masrafları kısmanıza olanak tanır. 

Geleneksel hareketsiz tanıtım araçları olan banner ve afişler sizin işleri her açıdan zorlaştırma ve kayba neden olmaktadır. Her seferinde yenilenen kampanyalar afişlerinizin ve bannerlerinizin de değiştirilmesini gerektirmektedir. Bu da size hem zaman kaybı, hem de fazla masraf olarak geri dönmektedir. Ayrıca, bu banner ve afişlerin hazırlanması da fazladan personel ihtiyacı olmaktadır. Digital signage çözümleri istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, istediğiniz kadar içerik yayımlamanıza, üstelik bunu saniyeler içerisinde yapmanıza olanak tanımaktadır. Aynı zamanda, her seferinde kampanya veya fiyat değişikliklerinde yapacağınız tek şey yönetim panelinden içeriğinizi değiştirmek olacağı için herhangi bir ekstra maasraf da yaratmamaktadır. 

Çevresel etkinizi azaltmaya yardımcı olur. 

Digital signage kullanmanız halinde artık tanıtım ve iletişim için kağıt, plastik, boya veya herhangi bir basılı malzeme kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Bu da, çevre kirliliğine katkıda bulunmanızın karşısını alacaktır. Aynı zamanda, Unisign Digital Signage donanımları çevre dostu ürünlerdir ve çevreye herhangi bir zararları olmamaktadır. 

AVM’lerin her noktasında digital signage kullanımı mümkün ve verimli olmaktadır. Giriş/Güvenlik, Danışma, Otopark, Restoran/Yemek Katı, Sinema Salonu, Asansör, Tuvaletle, bütün bu alanlarda yerleştireceğiniz farklı digital signage çözümleri müşterilerinize daha iyi hizmet sunmanıza ve bunun sonucunda da daha fazla müşteri kazanmanıza olanak tanıyacaktır. 

 

E-Bülten Listemize Kaydolun

E-Bülten abonemiz olarak yeni ürünlerimiz, promosyonlarımız, kampanyalarımız ve daha birçok konuda anında haberdar olabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece aşağıdaki formu doldurmak !